O nas

Jesteśmy Firmą zajmującą się wykonywaniem profesjonalnego haftu komputerowego, oraz produkcją gotowych wyrobów tekstylnych.

Od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań, aby usługi przez nas świadczone były wykonane na jak najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnych cen; a Klienci byli z współpracy z nami maksymalnie zadowoleni.

Pracujemy na nowych, wysokiej jakości przemysłowych maszynach marki FEIYA. Maszyna może haftować z prędkością do 1000 wkłuć na minutę co umożliwia nam szybkie wykonanie zlecenia. Oferujemy wielokolorowe hafty różnej wielkości od najmniejszych do dużych (50x35 cm), wykonujemy je na: t-shirtach, koszulkach polo, polarach, kurtkach, ręcznikach, czapkach, czapkach bejsbolówkach, galanterii skórzanej, odzieży roboczej, oraz na wszelkiego rodzaju powierzonych materiałach i odzieży. Hafty wykonujemy profesjonalnymi, najwyższej jakości nićmi niemieckiej firmy Madeira. Na życzenie klienta oferujemy nici ognioodporne, fosforyzujące, odblaskowe, matowe, metalizowane. Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu Drawings zapewniającym opracowanie wzorów i loga firm w krótkim czasie i doskonałej jakości. Posiadamy w ofercie bardzo wysokiej jakości odzież ponad 80-ciu producentów; na której haftujemy logotypy firm lub inną dowolną grafikę. Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie pod każdego klienta, jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Podejmiemy się każdego wyzwania.

Naszym mottem przewodnim jest sprostać wymaganiom i potrzebom Naszych

Klientów oraz być dla nich niezawodnym partnerem.

Zapraszamy do współpracy.